Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Części do maszyn Volvo

Posiadasz maszyny budowlane Volvo i szukasz do nich części? A może chcesz nawiązać współpracę z firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży związanej z naprawami maszyn budowlanych?
Jesteś w dobrym miejscu! U nas znajdziesz oryginalne części do maszyn Volvo. Naprawimy również Twoją maszynę budowlaną, żebyś nie miał przestoju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ponieważ działamy na rynku od 2007 roku. Przez lata naprawiliśmy już tysiące maszyn budowlanych.
Oferujemy profesjonalny serwis i usługi na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy jak ważne dla naszych klientów są sprawne maszyny. Dlatego zajmujemy się nie tylko ich naprawianiem, ale także posiadamy oryginalne części do każdej maszyny budowlanej.
Przekonaj się sam, że warto z nami współpracować. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy pewni, iż jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i nawiążemy długoletnią współpracę. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...