Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Części do maszyn Manitou

Durban jest firmą polską, która specjalizuje się w maszynach budowlanych, rolniczych oraz regeneracji hydrauliki siłowej. Działa już od 2007 roku i wciąż stara się inwestować i poszerzać swoją ofertę usług.
Od wielu lat firma zapewnia także dostęp do szerokiej gamy części. Między innymi są tam części Manitou. Manitou to marka znana przede wszystkim z ładowarek i innego sprzętu wykorzystywanego w budownictwie i rolnictwie. Pomimo tego że na części Manitou panuje duże zapotrzebowanie na rynku polskim, tylko nieliczne firmy zapewniają do nich dostęp. Durban jest jedną z tych, które oferują to w bardzo rozsądnych cenach, co stanowi kolejną zaletę tej firmy.
Jej oferta jest zatem kierowana do każdego, kto pracuje z maszynami budowlanymi lub rolniczymi, w których konieczna jest naprawa lub wymiana paru części. Kupując części Manitou od Durban ma się pewność, że są to pieniądze wydane na produkt wysokiej jakości, który jest w pełni warty swojej ceny. Oferta firmy Durban to zatem dobry wybór dla każdego.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...