Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Części do maszyn Case

Inwestując w sprzęt budowlany zawsze warto jest wybierać marki, które są dobrze znane ze swojej jakości. Wśród wielu, które zajmują się produkcją koparek, jednymi z najczęściej wybieranych są koparki Case.
Jednakże po długim czasie ciągłej pracy, podobnie jak przy każdym innym sprzęcie, konieczne są naprawy. Zajmie się tym firma Durban, która doskonale zna produkty tej marki. Działa nie tylko w roli serwisu dla maszyn budowlanych. Oferuje także sprzedaż części Case, które mogą okazać się konieczne przy naprawie. Są one wysokiej jakości, ale mimo to dostępne w dobrej cenie. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na taki wydatek bez problemu.
Durban stara się pracować nad swoją ofertą, tak aby zapewnić, że jak najwięcej klientów będzie zadowolonych ze świadczonych tam usług. Dlatego też wciąż dodaje nowe produkty do swojego katalogu i zawsze pomoże w namierzeniu dokładnie takiej części do maszyny jaka jest potrzebna. Zatem bez względu na to czy ktoś szuka części Case czy też części do maszyn innej marki, Durban jest najlepszym wyborem.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...