Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o której można mówić długo (wybór tej firmy jest wyborem wiedzy i ogromnego doświadczenia). Warto też dodać, że klienci mogą być pewni korzystnych cen.

Serwis TIR

Naprawa TIRa może być trudna do zorganizowania, zwłaszcza jeżeli usterka nastąpi podczas długiej trasy. Niewiele jest punktów pomocy drogowej i serwisów, które wiedzą jak szybko przywrócić TIR do pełnej sprawności. Jednakże na trasach Europy Zachodniej zawsze można mieć pewność, że pomoc jest w zasięgu ręki. Właśnie tam bowiem działa serwis TIR prowadzony przez firmę J&W Glob Service.
Jest to mobilny serwis posiadający długie doświadczenie w swojej pracy. Z myślą o tym, aby zapewnić że każdy klient jest usatysfakcjonowany ze świadczonych usług serwisowych, firma J&W Glob Service ustawiła wozy serwisowe na większości tras przejazdowych w Europie. Zatem gdy nadejdzie zgłoszenie, wozy tej firmy są pierwszymi, jakie mają szansę odpowiedzieć.
Trafią na miejsce usterki i dołożą wszelkich starań aby przywrócić TIR do prawidłowego działania, tak aby mógł on dokończyć swoją trasę. Jeżeli zatem ktoś utknie na środku drogi w Niemczech lub Francji i szuka pomocy serwisu, serwis TIR J&W Glob Service jest najlepszym wyborem ze wszystkich.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem mas...