Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Części do maszyn JCB

Choć zapewne nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, wszystkie maszyny działające na placu budowy są sprzętem wartym wiele tysięcy złotych. Z tego powodu zamiast ich szybkiej wymiany zazwyczaj próbuje się przeprowadzać remonty i naprawy. W obu przypadkach swoją pomoc zapewnia firma Durban.
Firma Durban zajmuje się maszynami budowlanymi i rolniczymi, a także regeneracją hydrauliki siłowej. Jej usługi są dostosowane do tego, aby zapewnić że każdy ma dostęp do tego co potrzebuje. Dlatego też od wielu lat firma ta zajmuje się także sprzedażą części zamiennych do maszyn wiodących marek. Wśród nich są części JCB, których na próżno można szukać w innych sklepach i firmach na rynku polskim. Część te są wysokiej jakości i z pomocą pracownika Durban zawsze można znaleźć taką, która będzie idealnie odpowiadać naprawianej maszynie.
Dlatego też pragnąć znaleźć części JCB lub części do maszyn innych marek, firma Durban stanowi świetny wybór. To profesjonalna firma, która zapewnia swoją pomoc w przystępnych cenach.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...