Katalog firm

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Części do maszyn budowlanych

Od 2007 roku zajmujemy się naprawą maszyn budowlanych oraz regeneracją hydrauliki siłowej. W swojej ofercie posiadamy również oryginalne części do maszyn budowlanych, które zapewnią bezawaryjne działanie przez długi czas.
Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje maszyny będą zawsze sprawne, to nawiąż z nami współpracę. Posiadamy w ofercie części praktycznie do każdej maszyny budowlanej. Oferujemy również profesjonalny serwis oraz naprawę uszkodzonych maszyn.
Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas wiele. Znamy się na swojej pracy i na maszynach budowlanych. Od lat działamy w tej branży i ciągle poszerzamy swoją wiedzę oraz korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zawsze zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Wiemy też jakie części będą najbardziej odpowiednie do Twojej maszyny. Jeśli nawiążesz z nami współpracę, to nie musisz się już niczym przejmować. Zajmiemy się Twoimi maszynami i nie będziesz się martwić nieplanowanym przestojem w pracy.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...