Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o której można mówić długo (wybór tej firmy jest wyborem wiedzy i ogromnego doświadczenia). Warto też dodać, że klienci mogą być pewni korzystnych cen.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych

Kierowca ciężarówki musi zmierzyć się z nie lada problemem jeżeli jego samochód nagle ulegnie awarii na środku trasy. Ciężarówki nie są bowiem naprawiane w zwykłych warsztatach, a nie każda pomoc drogowa ma narzędzia, które umożliwiają ich bezpieczne odholowanie.
Właśnie dlatego powstał mobilny serwis samochodów ciężarowych, należący do firmy J&W Glob Service. Jest to firma, która postanowiła zadbać o to, aby żaden kierowca podróżujący po Europie nigdy nie musi się martwić o to, co stanie się gdy jego samochód ciężarowy lub TIR ulegnie nagłej i nieprzewidzianej awarii. Dlatego też serwis ten jest w pełni mobilny i zdolny do tego, aby dojechać do każdego klienta w bardzo krótkim czasie.
Błyskawiczna odpowiedź na zgłoszenie, wykwalifikowany zespół mechaników obsługujących wozy serwisowe, a także rozsądne ceny za pomoc - wszystko to jest powodem, dla którego tak wielu kierowców z chęcią poleca usługi serwisu J&W Glob Service. To firma na bardzo wysokim poziomie, która dba o każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem mas...