Katalog firm

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Hydraulika siłowa

Hydraulika siłowa jest połączeniem kilku części w jeden układ zamknięty. Jej zadaniem jest dostarczanie energii kolejnym elementom urządzenia. Wykorzystuje do tego zmieniające się ciśnienie cieczy, która wypełnia wnętrze układu wraz z tłoczyskiem. Każde urządzenie mechaniczne, w tym również siłownik może ulec uszkodzeniu. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć odwiedź naszą stronę https://durban.pl/hydraulika-silowa/.
Najczęściej psującym się elementem są uszczelnienia, przez które może przeciekać ciecz robocza. To z kolei może spowodować zatarcie tłoka, podobnie jak nieodpowiednia mieszanka cieczy lub jej zanieczyszczenie opiłkami. Gdy nastąpi taka sytuacja, regeneracja siłowników hydraulicznych jest bezpieczną i tanią opcją na naprawę. Regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych rozpoczyna się od rozmontowania i zdiagnozowania siłownika. Bardzo często po identyfikacji problemu uszkodzony element oraz uszczelnienia powinno się wymieniać.
Dodatkowo rodzaj awarii wpływa na rodzaj regeneracji siłowników hydraulicznych. W naszej firmie głównie opieramy się na przefiltrowaniu czynnika roboczego, a w ostateczności jego wymianie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...