Katalog firm

Sowa

Szukasz fachowców z Łodzi zajmujących się montażem klimatyzacji? Jeśli interesują Cię ekologiczne rozwiązania w tym zakresie, firma Eko-Sowa zaprasza do współpracy. W ofercie znajdziesz ponadto instalacje grzewcze, wentylacyjne i wiele więcej. Firma świadczy również usługi serwisowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Centralne ogrzewanie

Nasza firma zajmuje się realizacją różnorodnych instalacji. Kompleksowo realizujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, wentylację, klimatyzację. Służymy fachowym doradztwem, opartym na 11-letnim doświadczeniu. Zajmujemy się również nowoczesnym docieplaniem poddasza za pomocą technologii wdmuchiwania granulowanej celulozy.
Naszą specjalnością pozostaje jednak centralne ogrzewanie Łódź. Tworzymy projekt, a następnie wykonujemy i montujemy różnorodne instalacje ogrzewania. Oferujemy tradycyjne systemy grzejników, podłączonych do głównego pieca. Coraz większą popularnością cieszy się jednak ogrzewanie podłogowe. Zapewnia lepszą cyrkulację powietrza niż grzejniki, a do tego pozwala na lepszą aranżację wnętrza (brak grzejników na ścianach) oraz oszczędność.
Dzięki ogrzewaniu podłogowemu rachunki za gaz spadają nawet o 30%. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, piece, odkurzacze centralne, kolektory słoneczne, piece. Nasze instalacje ogrzewania zapewniają również stały dostęp do ciepłej wody.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Szeroka oferta firmy Elektro Klima pozwoli urządzić inteligentny dom. W asortymencie firmy znajdują się takie urządzenia jak centralne odkurzacze, klimatyzacja, systemy monitoringu, alarmy ale również...