Katalog firm

Kategorie


Sowa

Szukasz fachowców z Łodzi zajmujących się montażem klimatyzacji? Jeśli interesują Cię ekologiczne rozwiązania w tym zakresie, firma Eko-Sowa zaprasza do współpracy. W ofercie znajdziesz ponadto instalacje grzewcze, wentylacyjne i wiele więcej. Firma świadczy również usługi serwisowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Centralne ogrzewanie

Nasza firma zajmuje się realizacją różnorodnych instalacji. Kompleksowo realizujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, wentylację, klimatyzację. Służymy fachowym doradztwem, opartym na 11-letnim doświadczeniu. Zajmujemy się również nowoczesnym docieplaniem poddasza za pomocą technologii wdmuchiwania granulowanej celulozy.
Naszą specjalnością pozostaje jednak centralne ogrzewanie Łódź. Tworzymy projekt, a następnie wykonujemy i montujemy różnorodne instalacje ogrzewania. Oferujemy tradycyjne systemy grzejników, podłączonych do głównego pieca. Coraz większą popularnością cieszy się jednak ogrzewanie podłogowe. Zapewnia lepszą cyrkulację powietrza niż grzejniki, a do tego pozwala na lepszą aranżację wnętrza (brak grzejników na ścianach) oraz oszczędność.
Dzięki ogrzewaniu podłogowemu rachunki za gaz spadają nawet o 30%. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła, piece, odkurzacze centralne, kolektory słoneczne, piece. Nasze instalacje ogrzewania zapewniają również stały dostęp do ciepłej wody.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Szeroka oferta firmy Elektro Klima pozwoli urządzić inteligentny dom. W asortymencie firmy znajdują się takie urządzenia jak centralne odkurzacze, klimatyzacja, systemy monitoringu, alarmy ale również...

Koczwara

Jeżeli chcą poprawić Państwo komfort swojego życia, to koniecznie sprawdźcie nasze niezawodne klimatyzacje, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem zarówno wśród firm, jak i wśród klientów prywatn...