Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Remonty maszyn budowlanych

Profesjonalny sprzęt budowlany często jest warty wiele tysięcy złotych. Stanowi także niezbędny element pracy każdej firmy budowlanej, bez względu na jej wielkość. I pomimo że maszyny budowlane są tworzone z myślą o wytrzymałości, trudne warunki pracy powodują, że usterki są częste. Dobrym pomysłem są remonty maszyn budowlanych, które pozwalają uniknąć wydatku jakim jest zakup w pełni nowej maszyny.
Remonty maszyn budowlanych to podstawa w działalności firmy Durban. Ta polska firma jest prawdziwym fachowcem jeżeli chodzi o naprawę i remonty dla maszyn wszelkiego rodzaju. Wśród swoich klientów mają wiele firm budowlanych, ale także rolników, którzy trafiają tam z zepsutym sprzętem rolniczym. Oprócz tego Durban zajmuje się także sprzedażą części przeznaczonych do maszyn wiodących marek takich jak Volvo lub Manitou.
Przyjemna obsługa dla każdego klienta oraz korzystne ceny dodatkowo gwarantują, że zainteresowanie ofertą firmy Durban nigdy nie maleje. To firma, której na pewno warto zaufać gdy chodzi o maszyny budowlane.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...