Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o której można mówić długo (wybór tej firmy jest wyborem wiedzy i ogromnego doświadczenia). Warto też dodać, że klienci mogą być pewni korzystnych cen.

Warsztat Tir

Działasz w transporcie ciężkim? Posiadasz własną flotę ciężarówek i chcesz mieć pewność, że zawsze dojadą one do celu? Nasz warsztat tir nie jest w stanie co prawda przewidzieć jakie niespodzianki czekają ciężarówkę na trasie, ale może pomóc w każdym momencie naprawić skutki nieprzyjemnego zdarzenia.
Działamy nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy Zachodniej. Z naszej pomocy możesz skorzystać w każdym momencie, ponieważ nasi mobilni mechanicy pracują przez całą dobę. Dzięki naszemu zaangażowaniu w pracę i doświadczeniu możemy Tobie pomóc szybciej niż serwisy zachodnie.
Od lat naprawiamy samochody ciężarowe. Ich budowa oraz specyfika nie ma dla nas żadnych tajemnic. Dysponujemy również zaawansowanym technologicznie sprzętem diagnostycznym, żeby móc szybciej rozpoznać ewentualną przyczynę awarii. Na pomoc naszych doświadczonych mechaników możesz zawsze liczyć. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz zlecenia, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem mas...