Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o której można mówić długo (wybór tej firmy jest wyborem wiedzy i ogromnego doświadczenia). Warto też dodać, że klienci mogą być pewni korzystnych cen.

Serwis naczep

Serwis naczep może być trudny do znalezienia podczas długich podróży na trasach europejskich. Właśnie dlatego swoje usługi zaczęła świadczyć tam firma J&W Glob Service. Jest to całodobowy mobilny serwis przeznaczony dla ciężarówek, TIRów, a także serwis naczep. Działa między innymi na terenie Niemiec, Francji i Belgii.
Każdemu ze swoich klientów serwis ten zapewnia usługi na bardzo wysokim poziomie. Satysfakcja klienta jest bowiem podstawą w działalności tej firmy. Z myślą o tym zapewnia ona dostęp do najbardziej doświadczonych mechaników. W większości przypadków przybędą oni na samo miejsce awarii i postarają się przeprowadzić całe prace naprawcze właśnie tam. Tylko jeżeli usterka jest zbyt poważna aby była naprawiona na poboczu, naczepa lub inny zepsuty pojazd trafi do warsztatu na dłuższą naprawę.
W obu przypadkach J&W Glob Service stara się działać szybko i profesjonalnie. Klientowi udzieli wszystkich niezbędnych informacji, włączając w to szczegóły na temat kosztów. Jest to zatem serwis naczep z którego warto jest skorzystać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem mas...