Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Części do maszyn CAT

Oferowane przez Durban.pl części CAT, firmę zajmującą się profesjonalnym serwisem i naprawą maszyn budowlanych, to akcesoria niezbędne w sytuacji awarii i regeneracji koparek marki Caterpillar.
CAT jest znanym amerykańskim producentem, cieszącym się od dawna niesłabnącą popularnością na rynku maszyn wykorzystywanych w przypadku ciężkich prac budowlanych i kopalnianych. Ale nie tylko! Firma ta jest także odpowiedzialna za produkcję silników spalinowych, turbin czy lokomotyw elektrycznych powszechnie stosowanych w przemyśle.
Części maszyn do robót ziemnych CAT, używane, nowe czy po regeneracji, w jakie możesz się zaopatrzyć dzięki usługom Durban.pl, są najlepszym wyborem w razie nieoczekiwanej awarii sprzętu Caterpillar, którego jesteś właścicielem. Wymieniając uszkodzone i niesprawne elementy, zleć usługę oraz dobierz akcesoria pochodzące od tego samego producenta, a nabierzesz pewności, że twoje remontowane maszyny zyskają na swojej żywotności. Serwis napraw Durban.pl pomoże ci osiągnąć zamierzony sukces.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...