Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem maszyn. Zakład zatrudnia doświadczony zespół mechaników, specjalistów od hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki. Firma posiada park maszyn i rozwinięty serwis mobilny.

Serwis maszyn budowlanych

Prowadzisz firmę budowlaną? Posiadasz różnego rodzaju maszyny budowlane i zależy Tobie, żeby były one zawsze sprawne? W takim razie nawiąż z nami współpracę!
Oferujemy profesjonalny serwis maszyn budowlanych i zapewniamy, że wykonujemy swoje usługi z największą starannością oraz rzetelnością. Zadbamy o Twoje maszyny i w razie potrzeby szybko je naprawimy, żeby mogły dalej dla Ciebie zarabiać.
Wiemy jak bardzo jest ważne to, żeby maszyny budowlane były sprawne. Mamy świadomość, że każda ich awaria może doprowadzić do przestoju, a to może wiązać się z różnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami. Dlatego oferują swoją pomoc. Znamy się na maszynach budowlanych i możesz na nas zawsze liczyć.
Odwiedź naszą witrynę internetową i dowiedz się więcej o naszej firmie. Skontaktuj się z nami. Powiedz nam jakie masz oczekiwania, a my z całą pewnością będziemy wstanie je spełnić. Przekonaj się, że jesteśmy ludźmi, którzy znają się na biznesie i warto z nami współpracować. Dzięki nam Twoje maszyny będą sprawne.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o kt...

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...