Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Uważasz, że pora rozejrzeć się za warsztatem samochodów ciężarowych? Jeśli szukasz takiego warsztatu, warto sprawdzić, co oferuje J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, o której można mówić długo (wybór tej firmy jest wyborem wiedzy i ogromnego doświadczenia). Warto też dodać, że klienci mogą być pewni korzystnych cen.

Holownik TIR

Awaria auta za granicą to nic miłego. Jednak z samochodem osobowym jest znacznie łatwiej niż z ciężarowym. Szybciej znajdziemy odpowiednią lawetę, chociaż czasami będziemy musieli za to sporo zapłacić. W przypadku poważnej awarii ciężarówki znalezienie pomocy nie jest już takie proste. Jeżeli ciężarówka wypadnie z drogi, przewróci się lub po prostu nie będzie mogła jechać dalej, to nie każdy będzie mógł pomóc. Dlatego już teraz zapisz sobie nasz numer w telefonie i zadzwoń jeśli Tobie zdarzy się taka sytuacja! Całą naszą ofertę znajdziesz na stronie https://www.naprawatir24.pl/holownik-tir.
Od lat zajmujemy się naprawą samochodów ciężarowych i można powiedzieć, że o transporcie wielkogabarytowym wiemy praktycznie wszystko. W naszej ofercie znajduje się również holownik TIR , który szybko jest w stanie dotrzeć praktycznie w każde miejsce. Nasz holownik poradzi sobie z każdą ciężarówką, więc nie musisz się o nic martwić.
Po prostu w razie potrzeby zadzwoń do nas i powiedz nam gdzie mamy przyjechać. My to zrobimy jak najszybciej i wszystkim się zajmiemy. Na nas możesz liczyć!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do AMS Car Design - firmy, która już od wielu lat znajduje się na rynku i specjalizuje się w przyciemnianiu szyb w najróżniejszych autach. Kompleksowa obsługa oraz niskie ceny - na nas zaws...

Durban

Firma Durban została założona w 2007 roku i działa na rynku napraw maszyn budowlanych, drogowych i regeneracji hydrauliki siłowej. Firma zajmuje się profesjonalnym serwisem i kompleksowym remontem mas...