Katalog firm

Kategorie


Safilin

Zapraszamy do tego, aby sprawdzić oferty pracy w przędzalni suchej w Miłakowie oraz w przędzalni mokrej i czesalni w Szczytnie. Safilin to miejsce, któremu warto zaufać. Możemy pochwalić się długoletnia obecnością na rynku i pracownikami, którzy pną się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej już od dawna.

Safilin

Jeżeli interesuje Cię praca w przędzalni lnu i konopi, warto zwrócić uwagę na działalność, jaką prowadzi firma Safilin ze Szczytna. Mowa o ludziach, którzy mają po swojej stronie wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem. Dobrze też spojrzeć na to, że mowa o przędzalni, która rozpoczęła swoją działalność w 1778 roku.
Mowa o miejscu, w którym specjaliści mogą być pewni, że zostaną w należyty sposób docenieni. Do tego doświadczenie nie jest dla pracodawcy tym, co najistotniejsze. Dużo większe znaczenie ma zaangażowanie i otwartość na współpracę. Oczywiście wszyscy zainteresowani mogą być pewni korzystnych warunków zatrudnienia. Dowiedz się więcej na stronie http://kariera.safilin.pl/.
Warte podkreślenia jest również to, że firma poszukuje nie tylko pracowników. Potrzebni są ludzie, którzy będą mieli realny wpływ na rozwijanie się przedsiębiorstwa. Safilin ma za sobą wiele lat pięknej historii, ale ta historia cały czas trwa i nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawiały się kolejne rozdziały.
Więcej informacji możesz znaleźć na stronie działalności.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700