Katalog firm

Kategorie


MS Meble

MS-meble to firma, która chętnie podejmuje się ciekawych wyzwań i produkuje meble, które stworzone są z projektów naszych klientów. Bardzo lubimy realizować Wasze pomysły, bo dzięki temu powstają u nas bardzo pięknie i nietypowe meble. Cenimy sobie fakt, że dzielicie się z nami Waszymi ciekawymi pomysłami i zamawiacie u nas meble.

Szafy na wymiar

Szukają Państwo mebli do swojego mieszkania czy domu, ale trudno Wam znaleźć szafy, które w 100 procentach spełniałyby Wasze oczekiwania? Zapraszamy więc, byście zwrócili Państwo uwagę na nasze szafy na wymiar w Olsztynie. Nasza firma to doświadczony i renomowany partner, który może pochwalić się dużym gronem wiernych klientów.
Skąd t o przywiązanie do naszej marki? Na każdym etapie realizacji zamówienia jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, wsłuchując się w jego potrzeby. Sami natomiast doradzamy, tłumaczymy, inspirujemy. Wszystko po to, by efekt końcowy był dokładnie taki, jak oczekuje klient albo... nawet jeszcze lepszy. To dlatego jesteśmy pewno, że nasze szafy na zamówienie przypadną Państwu do gustu.
Połączenie wysokiej jakości materiałów i bardzo ciekawego designu sprawi, że dzięki naszym szafom wnętrze Państwa mieszkania czy domu zyska zupełnie nowego wyrazu. Po więcej informacji na temat naszej oferty zapraszamy z kolei na naszą stronę internetową www.meblems.com. Jesteśmy do Państwa usług.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Koncept Studio

Jeśli i w Twoim domu przyszedł czas na wymianę starych mebli, to znaczy, że powinniście się Państwo skontaktować z firmą Koncept Studio. Wykonujemy wysokiej jakości meble na zamówienie poczynając od m...