Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Kompleksową obsługę prawną dla firm i osób prywatnych oferuje renomowana kancelaria adwokacka. Adwokaci z bogatym doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw sądowych świadczą usługi dla klientów z całego kraju. Kancelaria adwokacka podejmuje się również reprezentowania różnego typu podmiotów przed organami władzy publicznej i w postępowaniach pozasądowych.

Prawo nieruchomościowe

Prawo z zakresu adwokat nieruchomości Łódź to dziedzina dosyć złożona. Dlatego też nie każda kancelaria adwokacka oferuje swoją pomoc w tym zakresie. Jeżeli jednak ktoś mieszka w Łodzi i pragnie otrzymać najlepsze wsparcie prawne to na pewno powinien trafić do WF Adwokaci.
Kancelaria ta została założona przez Adwokata Arkadiusza Wróblewskiego oraz Adwokata Dawida Figurskiego. Od początku swojej pracy w zawodzie są oni zaangażowani w sprawy, które dotykają bardzo różnych dziedzin prawa. Dzięki temu w swojej kancelarii oferują klientom kompleksowe usługi. Z chęcią podejmują się także spraw, które opierają się o prawo z zakresu nieruchomości. Współpraca z notariuszem ułatwia wiele formalności, jakie są konieczne przy nieruchomościach.
WF Adwokaci do każdego klienta podchodzą indywidualnie i starają się zagwarantować najwyższej jakości usługi prawne. Dlatego też wszystkie sprawy powierzone adwokatom z tej kancelarii są prowadzone sumiennie i rzetelnie. Jest to zatem kancelaria z Łodzi, jaką można śmiało polecić każdemu.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria prawna adwokata Arkadiusza Śmigielskiego obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w województwie łódzkim, świadczy usługi na ter...