Katalog firm

Kategorie


Pracownia automatyki

Nasza automatyka budynkowa, to doskonała propozycja dla najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających klientów. Polecamy przede wszystkim nasze wspaniałe instalacje HVAC. Współpracujemy od lat z czołowymi producentami automatyki budowlanej takimi jak np. Siemens, Trend oraz Schneider Electric, dzięki czemu mają Państwo pewność, że w wasze ręce trafią produkty z najwyższej półki.

Automatyka budynku

Nowoczesne mieszkanie to nie tylko powód do dumy. Systemy automatyczne znacząco podnoszą komfort życia i bezpieczeństwo wszystkich domowników. Dlatego powstała strona internetowa paut.pl. Jest to narzędzie, które pozwala na skorzystanie z usług specjalistów pracujących w przedsiębiorstwie Pracownia Automatyki. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę http://paut.pl/1001/automatyka
Ich specjalnością jest automatyka budynków. Pod tym enigmatycznym wyrażeniem kryje się projektowanie i montaż systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a także systemów przeciwpożarowych i przeciwgazowych. Pracownicy Pracowni Automatyki realizują projekty w domach prywatnych i przedsiębiorstwach.
Na życzenie klienta ustalają najlepsze rozwiązania dla każdej nieruchomości i sporządzają unikatowy kosztorys, który jest dostosowany do potrzeb i możliwości każdego klienta. Podobne podejście pozwala zaoszczędzić każdemu dużą ilość czasu i pieniędzy. Ponadto strona paut.pl gwarantuje najwyższe standardy obsługi. Swoje obietnice popiera przykładami projektów, których wykonaniem może poszczycić się Pracownia Automatyki.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

M-System

Przestępczość w naszym kraju niestety nie maleje. Ważne, żebyś w nocy odpoczywał i miał spokojną głowę. Zadbamy o to. Dzięki naszym systemom alarmowym, depozytorom kluczy i telewizji przemysłowej będz...