Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Kompleksową obsługę prawną dla firm i osób prywatnych oferuje renomowana kancelaria adwokacka. Adwokaci z bogatym doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw sądowych świadczą usługi dla klientów z całego kraju. Kancelaria adwokacka podejmuje się również reprezentowania różnego typu podmiotów przed organami władzy publicznej i w postępowaniach pozasądowych.

Prawo przedsiębiorców

Każda firma potrzebuje stałego kontaktu z dobrym adwokatem. Jego zadaniem jest przede wszystkim dbanie o to, aby wszystkie formalności i o obowiązki prawne związane z działalnością były dotrzymane w wyznaczonych terminach. Jest to zadanie wymagające regularnego nadzoru i doświadczenia.
Wśród naszej oferty znajdą Państwo obsługa prawna przedsiębiorców Łódź jest jedną z podstaw w ofercie usług prawnych jakie świadczy WF Adwokaci. Jest to łódzka kancelaria, która specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Wśród swoich klientów ma przede wszystkim osoby prywatne. Jednakże coraz więcej firm i przedsiębiorców decyduje się korzystać z pomocy WF Adwokaci. Biorąc pod uwagę świetne opinie jakie zbiera ta kancelaria adwokacka, przedsiębiorcy są w pełni zadowoleni z obsługi prawnej jaką tam otrzymują.
Dużym plusem na pewno jest też to, że WF Adwokaci ma bardzo rozsądnie ustalony cennik swoich usług. Zatem żaden klient nie przepłaca za otrzymaną pomoc prawną. Dlatego kancelaria adwokacka WF Adwokaci jest miejscem, które można śmiało polecić każdemu.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria prawna adwokata Arkadiusza Śmigielskiego obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w województwie łódzkim, świadczy usługi na ter...