Katalog firm

Abaco

Nasze usług księgowe, jakie dzisiaj chcemy Wam zaoferować świadczone są na najwyższym poziomie. Zapraszamy Was do kontaktu z naszym biurem rachunkowym, które bardzo chętnie zajmie się Waszymi księgami rachunkowymi. Z nami możecie być pewni, że wszystkie rachunki będą prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Usługi rachunkowe

Abacosc.pl to strona internetowa, która reklamuje w sieci Internet usługi renomowanego łódzkiego biura rachunkowego. Sześcioletnie doświadczenie księgowych oraz posiadane przez nich znakomite wykształcenie daje podstawy do twierdzenia, że wszelkie zlecone prace będą wykonywane sposób całkowicie profesjonalny i zgodny z normami prawnymi.
W swojej ofercie firma posiada prowadzenie wszystkich ksiąg rachunkowych niezbędnych firmom do prawidłowego i, co najważniejsze, legalnego funkcjonowania. Ponadto Abaco oferuje rozliczanie zeznań podatkowych PIT z uwzględnieniem dochodów pochodzących ze źródeł znajdujących się poza granicami Polski.
Wszechstronna wiedza, którą w ciągu lat pracy nabyli księgowi Abaco pozwala im też na bezproblemowe rozliczanie przychodów z eksportu i importu oraz WDT. Biuro rachunkowe Łódź oferuje też dostarczenie wykwalifikowanego reprezentanta, który zajmie się kontaktami firmy z instytucjami państwowymi i zadba o to, żeby przedsiębiorcy nie spotykały z ich strony żadne niedogodności.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Ergo Hestia

Hestia Lublin zapewnia ubezpieczenia takie jakich potrzebujesz! Zarówno te w wariancie podstawowym, a także rozszerzonym przygotowanym na poczet wszystkich Klientów, którzy oczekują bardziej zaawansow...