Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Kompleksową obsługę prawną dla firm i osób prywatnych oferuje renomowana kancelaria adwokacka. Adwokaci z bogatym doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw sądowych świadczą usługi dla klientów z całego kraju. Kancelaria adwokacka podejmuje się również reprezentowania różnego typu podmiotów przed organami władzy publicznej i w postępowaniach pozasądowych.

Sprawy spadkowe

Spadek po zmarłej, bliskiej osobie, trzeba przyjąć lub odrzucić zgodnie z przepisami prawa. Jeśli nie macie Państwo doświadczenia w tych sprawach a takie postępowanie spadkowe Was czeka, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią adwokacką. Nasz adwokat spadek Łódź posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie.
Będziemy Państwa reprezentować na każdym etapie takiego postępowania i działać tak, abyście Państwo byli zadowoleni ze współpracy. Na początku zawsze słuchamy Państwa oczekiwań co do postępowania i jego zakończenia i jeśli jest to możliwe, działamy tak, by uzyskać oczekiwane efekty. Szczególnie zachęcamy do współpracy osoby, które muszą rozpocząć sprawę o dział spadku czyli wydzielenie z masy spadkowej tego co poszczególni spadkobiercy mają otrzymać. Jeśli masa spadkowa jest niemożliwa do podzielnia, aktywnie uczestniczymy też w wycenie spadku i decyzjach związanych z koniecznością spłaty innych spadkobierców.
Od początku jasno określany warunki współpracy, również warunki finansowe. Współpraca z nami nie wiąże się więc z niespodziankami czy koniecznością zapłacenia więcej niż oczekiwaliście. Zapraszamy !

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria prawna adwokata Arkadiusza Śmigielskiego obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w województwie łódzkim, świadczy usługi na ter...