Katalog firm

Kategorie


Koncept Studio

Jeśli i w Twoim domu przyszedł czas na wymianę starych mebli, to znaczy, że powinniście się Państwo skontaktować z firmą Koncept Studio. Wykonujemy wysokiej jakości meble na zamówienie poczynając od mebli kuchennych aż po szafy czy garderoby. Więcej informacji po kontakcie telefonicznym.

Meble na wymiar

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu meble na wymiar o wysokim standardzie. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też nie wykonujemy mebli z materiałów niskiego gatunku. Jeżeli potrzebują Państwo solidnych i oryginalnych mebli, które będą wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami.
Wykonujemy niepowtarzalne meble na zamówienie za klientów prywatnych oraz dla klientów biznesowych. Naszym najważniejszym atutem jest nie tylko solidność, ale również rzetelność oraz pełen profesjonalizm w działaniu, o czym najlepiej świadczy fakt, że od bardzo wielu lat bazujemy na klientach z polecenia.
Zatrudniamy najlepszych fachowców i posiadamy najnowocześniejsze maszyny, dzięki czemu gwarantujemy nie tylko produkty z najwyższej półki, ale również zapewniamy naszym klientom relatywnie niedługi okres realizacji przyjętych zamówień. Każde zlecenie jest inne, dlatego też do każdego klienta podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.
Jeśli szukają Państwo kontaktu z naszą firmą, bądź chcieliby Państwo zapoznać się z naszymi realizacjami, zapraszamy do odwiedzin naszej strony http://www.koncept-studio.pl/.

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

MS-meble to firma, która chętnie podejmuje się ciekawych wyzwań i produkuje meble, które stworzone są z projektów naszych klientów. Bardzo lubimy realizować Wasze pomysły, bo dzięki temu powstają u na...