Katalog firm

M-System

Przestępczość w naszym kraju niestety nie maleje. Ważne, żebyś w nocy odpoczywał i miał spokojną głowę. Zadbamy o to. Dzięki naszym systemom alarmowym, depozytorom kluczy i telewizji przemysłowej będziesz mógł bezpiecznie odpoczywać podczas gdy my będziemy dbali o bezpieczeństwo Twojej firmy. Zaufaj nam już dziś.

Depozytory kluczy

Usługa msystem.net.pl reprezentuje na rynku internetowym przedsiębiorstwo M- System. Zajmuje się ono szeroko pojmowaną i modną ostatnio tematyką bezpieczeństwa. Wśród jej klientów można odnaleźć zarówno osoby prywatne jak i duże przedsiębiorstwa troszczące się o własne interesy.
Firma oferuje szereg innowacyjnych technologii dostosowywanych indywidualnie do potrzeb klienta, dzięki którym jest w stanie zapewnić każdemu odpowiednią jakość usług. Wśród sztandarowych rozwiązań, którymi szczyci się msystem.net.pl jest depozytor kluczy. Maszyna ta pozwala na kontrolę oraz monitorowanie drogi jaką przebywają klucze w ciągu doby. Dzięki możliwości zapisu danych zmniejsza się ryzyko podrobienia kluczy, bądź dorobienia kopii.
Groźby te były zmorą każdego trzeźwo myślącego człowieka. Dzięki depozytorowi zawsze można stwierdzić w jakim miejscu i kiedy znajdował się dany klucz. Urządzenie monitoruje też ludzi pobierających klucz, dzięki czemu łatwo można znaleźć winnych w przypadku wystąpienia jakichś nieprzyjemności.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399


Podobne firmy

Pracownia automatyki

Nasza automatyka budynkowa, to doskonała propozycja dla najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających klientów. Polecamy przede wszystkim nasze wspaniałe instalacje HVAC. Współpracujemy od lat z c...