Katalog firm

Sowa

Szukasz fachowców z Łodzi zajmujących się montażem klimatyzacji? Jeśli interesują Cię ekologiczne rozwiązania w tym zakresie, firma Eko-Sowa zaprasza do współpracy. W ofercie znajdziesz ponadto instalacje grzewcze, wentylacyjne i wiele więcej. Firma świadczy również usługi serwisowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Docieplanie budynków

Jeśli planują Państwo docieplenie budynku przed nadejściem kolejnej zimy, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie. Firma Sowa zasięgiem działania obejmuje całe województwo łódzkie. Od ponad dekady świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wykonywania instalacji sanitarnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.
Oprócz tego, że zajmujemy się projektowaniem i montażem wszystkich produktów, oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc w wyborze instalacji odpowiadających ich potrzebom. W zakresie ocieplania budynków proponujemy docieplenie metodą wdmuchiwania celulozy. To ekologiczne rozwiązanie nie tylko zapewnia izolację cieplną i jednocześnie akustyczną, ale także przepuszcza parę wodną.
Do pozostałych instalacji, jakie wykonujemy w oparciu o nowoczesne technologie, zaliczają się między innymi: systemy ogrzewające, piece, pompy ciepła, wentylacja, klimatyzacja, kolektory słoneczne. Zapraszamy na stronę, gdzie przedstawiamy szczegółowe informacje na temat oferty.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Szeroka oferta firmy Elektro Klima pozwoli urządzić inteligentny dom. W asortymencie firmy znajdują się takie urządzenia jak centralne odkurzacze, klimatyzacja, systemy monitoringu, alarmy ale również...