Katalog firm

Sowa

Szukasz fachowców z Łodzi zajmujących się montażem klimatyzacji? Jeśli interesują Cię ekologiczne rozwiązania w tym zakresie, firma Eko-Sowa zaprasza do współpracy. W ofercie znajdziesz ponadto instalacje grzewcze, wentylacyjne i wiele więcej. Firma świadczy również usługi serwisowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Docieplanie budynków

Jeśli planują Państwo docieplenie budynku przed nadejściem kolejnej zimy, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie. Firma Sowa zasięgiem działania obejmuje całe województwo łódzkie. Od ponad dekady świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wykonywania instalacji sanitarnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.
Oprócz tego, że zajmujemy się projektowaniem i montażem wszystkich produktów, oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc w wyborze instalacji odpowiadających ich potrzebom. W zakresie ocieplania budynków proponujemy docieplenie metodą wdmuchiwania celulozy. To ekologiczne rozwiązanie nie tylko zapewnia izolację cieplną i jednocześnie akustyczną, ale także przepuszcza parę wodną.
Do pozostałych instalacji, jakie wykonujemy w oparciu o nowoczesne technologie, zaliczają się między innymi: systemy ogrzewające, piece, pompy ciepła, wentylacja, klimatyzacja, kolektory słoneczne. Zapraszamy na stronę, gdzie przedstawiamy szczegółowe informacje na temat oferty.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Szeroka oferta firmy Elektro Klima pozwoli urządzić inteligentny dom. W asortymencie firmy znajdują się takie urządzenia jak centralne odkurzacze, klimatyzacja, systemy monitoringu, alarmy ale również...

Koczwara

Jeżeli chcą poprawić Państwo komfort swojego życia, to koniecznie sprawdźcie nasze niezawodne klimatyzacje, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem zarówno wśród firm, jak i wśród klientów prywatn...