Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba od lat zajmująca się psychoterapią i psychologią - na bazie swojego ogromnego doświadczenia wynikającego z odbytych szkoleń, studiów, ale i z pracy nad wieloma klientami jest niezwykle skuteczna w tym, co robi. Korzystając z jej usług można liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście.

Leczenie depresji

Nazywam się Ewa Czernik i jestem psychoterapeutą, który jest nastawiony na rozwiązanie wszystkich Waszych problemów życiowych. Dzięki terapii, którą będziecie mogli odbyć w moim gabinecie, mam nadzieję, że pomogę Wam się uporać ze wszystkimi problemami i zmienię Wasze nastawienie do życia. Leczenie depresji Łódź to moja specjalizacja i wiem, jak ważne jest prawidłowe zdiagnozowanie tej choroby.
Jeżeli widzicie, że występuje u Was senność lub bezsenność, czujecie się apatyczni, nie macie energii do życia, a do tej pory nie narzekaliście na to, poczucie własnej wartości spadło u Was - to są objawy depresji. Tej choroby nie można bagatelizować, dlatego jak najszybciej zapraszam Was do siebie do gabinetu, abyśmy mogli rozpocząć leczenie tej podstępnej choroby. Im szybciej zostanie ona wykryta, tym szybciej będziemy mogli sobie z nią wspólnie poradzić.
Odpowiednio przeprowadzona terapia pozwoli Wam się uporać z przeżyciami z przeszłości i będziecie mogli od nowa spojrzeć na swoje życie, które na pewno przyniesie Wam wiele dobrego.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409