Katalog firm

Baas Panel

Wszystkie rodzaje płyt warstwowych, wyprodukowanych w firmie BAAS-PANEL, charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjności cieplnej, akustycznej i przeciwpożarowej. Przedsiębiorstwo BAAS-PANEL gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, potwierdzoną zgodnością z Aprobatą Techniczną.

Płyty warstwowe

Poszukując informacji na temat budownictwa przemysłowego z zastosowaniem płyt warstwowych warto zajrzeć na stronę baaspanel.com.pl. Można tu znaleźć bardzo wiele informacji dotyczących odpowiedniego doboru artykułów takich jak płyta warstwowa czy też na przykład drzwi chłodnicze.
Z oferty Baas - Panelu mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa, które zajmują się budową nowych pomieszczeń, jak i te, które pragną docieplić już istniejące budynki. Firma ma na celu przybliżenie klientowi czym są płyty warstwowe i jak odpowiednio dobrać je do swoich predyspozycji i potrzeb. Poza tym na omawianej stronie znajdziemy również informacje dotyczące tego czym są drzwi chłodnicze i jaki typ stosować w danym budynku.
Każdy z oferowanych przez firmę produktów ma swój dokładny i konkretny opis, co bardzo ułatwia przeciętnemu człowiekowi w odpowiednim doborze sprzętu. Ponadto na stronie znajdziemy również informacje o parametrach technicznych produktów oraz o przykładowych inwestycjach wykonanych z płyt warstwowych Baas - Panelu.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03