Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria prawna adwokata Arkadiusza Śmigielskiego obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w województwie łódzkim, świadczy usługi na terenie całego kraju. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w rozwiązaniu różnego rodzaju problemów prawnych.

Odszkodowania

W obecnych czasach coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że ma prawo do uzyskania odszkodowania za wypadek lub inne niefortunne sytuacje. Jednakże aby uzyskać jakąkolwiek rekompensatę, najpierw zawsze trzeba zawalczyć o swoje prawo. Trudno tego dokonać bez porady od kogoś, kto jest dobrze obeznany w przepisach prawnych, które dotyczą przyznawania odszkodowań.
Dlatego też w takich sytuacjach najlepszym pomysłem jest udać się do jednej z wielu kancelarii adwokackich jakie działają w większych miastach polskich. W Łodzi godna polecenia na pewno jest kancelaria adwokacka Andrzeja Śmigielskiego. Pracujący w niej adwokaci to osoby z wieloletnim doświadczeniem.
Mają też dużo praktyki w sprawach, które dotyczą odszkodowań. Jeżeli zatem komukolwiek może przydać się adwokat odszkodowania Łódź to miejsce, w którym na pewno bez problemu znajdzie się potrzebną pomoc prawną. Kancelaria adwokacka Andrzeja Śmigielskiego zawsze z chęcią wita nowych klientów i każdemu z nich zapewnia profesjonalną poradę prawną.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

Kompleksową obsługę prawną dla firm i osób prywatnych oferuje renomowana kancelaria adwokacka. Adwokaci z bogatym doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw sądowych świadczą usługi dla...