Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria prawna adwokata Arkadiusza Śmigielskiego obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w województwie łódzkim, świadczy usługi na terenie całego kraju. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w rozwiązaniu różnego rodzaju problemów prawnych.

Obsługa prawna firm

Andrzej Śmigielski, prawnik i założyciel jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w Polce świadczy usługi z zakresu prawa osobom fizycznych oraz firmom. Można na niego liczyć m.in. w takich sprawach jak prawna obsługa przedsiębiorców Łódź to jedno z miejsc, gdzie możemy znaleźć jego kancelarię.
A to dlatego, że wciąż się rozwija i otwiera kolejne na terenie całej Polski. Zawsze dobiera odpowiednich ludzi, którzy podobnie jak on będą umieć z pasją podchodzić do tej pracy, indywidualnie traktować każdego klienta, który ich odwiedzi, a także z pełnym zaangażowaniem doprowadzać do końca każdą rozpoczętą sprawę. Można liczyć na korzystne stawki i rzetelną pracę.
Usług w tych kancelariach obejmują m.in. sprawy związane z wekslami, tworzenie spółek handlowych czy odpowiednich umów, a także pomoc prawną w zakresie spółek różnego typu. A to tylko część z tego, czym na co dzień się zajmują. W tej kancelarii na pewno spotkamy się z miłą atmosferą oraz profesjonalnym podejściem do naszej sprawy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Kompleksową obsługę prawną dla firm i osób prywatnych oferuje renomowana kancelaria adwokacka. Adwokaci z bogatym doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw sądowych świadczą usługi dla...