Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria prawna adwokata Arkadiusza Śmigielskiego obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w województwie łódzkim, świadczy usługi na terenie całego kraju. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w rozwiązaniu różnego rodzaju problemów prawnych.

Sprawy karne

Nieraz zdarza się, że znajdziemy się w sytuacji, która wymaga wejścia na drogę prawną, aby dokonać właściwego rozstrzygnięcia. Nasz prawnik Łódź będzie w stanie Państwu pomóc po rozsądnej cenie. To doświadczony adwokat zarówno w przypadkach cywilnych, jak i karnych. Mamy bogatą ofertę usług - zajmiemy się skutecznie prawem budowlanym, prawem rodzinnym, prawem pracy, prawem podatkowym, prawem administracyjnym, rozwodem, czy spadkiem.
Gwarantujemy Państwu specjalistyczne podejście. Staramy się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie. Prawnik stale się doszkala i zdobywa wiedzę dotyczącą aktualnych przepisów, aby móc służyć jak najszerszą wiedzą na temat spraw, którymi się zajmuje. Kancelaria jest łatwo dostępna, a dokładne dane można sprawdzić na stronie internetowej.
W razie wątpliwości zalecamy kontakt mailowy lub telefoniczny. Mam nadzieję, że wizyta u nas, będzie się Państwu podobać i chętnie wrócą Państwo do nas w przyszłości, aby ponownie skorzystać z usług naszej kancelarii.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Kompleksową obsługę prawną dla firm i osób prywatnych oferuje renomowana kancelaria adwokacka. Adwokaci z bogatym doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw sądowych świadczą usługi dla...