Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria prawna adwokata Arkadiusza Śmigielskiego obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w województwie łódzkim, świadczy usługi na terenie całego kraju. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w rozwiązaniu różnego rodzaju problemów prawnych.

Sprawy spadkowe

Wiele sytuacji w naszym życiu kieruje nas na drogę sądową. Może to dotyczyć zarówno sfery prywatnej, jak i zawodowej. Profesjonalne kancelarie adwokackie proponują pomoc w wielu kwestiach. U nas znajdą Państwo usługi z zakresu odszkodowań, rozwodów, spadków, windykacji, prawa podatkowego, administracyjnego, prawa pracy, cywilnego, czy gospodarczego.
Stale się rozwijamy i na bieżąco zgłębiamy wiedzę dotyczącą wszelkich zmian w przepisach i nowelizacjach aktów prawnych. Prawo spadkowe jest kwestią, której trzeba przyjrzeć się bardzo dokładnie. Jest to szczególnie ciężki czas dla osób, które doświadczyły śmierci bliskiej osoby. Dlatego tak bardzo ważne jest dla nas, żeby z każdym klientem załatwić tę kwestię indywidualnie i wyczuć jego oczekiwania.
Skuteczny adwokat spadki Łódź proponuje najlepszą ofertę usług w mieście. Można dowiedzieć się m.in. jak nabyć spadek, jak go podzielić, odrzucić albo zabezpieczyć. Jesteśmy w stanie pomóc także w kwestiach dotyczących testamentu. Na naszej stronie znajdą Państwo dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

Kompleksową obsługę prawną dla firm i osób prywatnych oferuje renomowana kancelaria adwokacka. Adwokaci z bogatym doświadczeniem i wysoką skutecznością w prowadzeniu spraw sądowych świadczą usługi dla...