Katalog firm

Vinex Fashion

Hurtownia tkanin Vinex oferuje szeroki wybór tkanin różnego rodzaju, wzorów, kolorów oraz bogaty zestaw dodatków krawieckich. Vinex obsługuje nie tylko klientów biznesowych, ale także prowadzi sprzedaż detaliczną dla odbiorców indywidualnych. Szczególnie atrakcyjną pozycją w ofercie firmy są tkaniny z najmodniejszymi nadrukami.

Tkaniny podszewkowe

Dodaj odrobinę elegancji do swoich projektów dzięki wysokiej jakości tkaninom podszewkowym Vinex Fashion! Nasze błyszczące tkaniny podszewkowe są dostępne w szerokiej gamie żywych kolorów, które z pewnością przyciągną uwagę. Stworzone z lekkich i wytrzymałych materiałów, nasze tkaniny zapewniają oddychalność bez wysiłku, dzięki czemu poczujesz się tak efektownie, jak wyglądasz.
Vinex Fashion wierzy, że garderoba powinna wykraczać poza dobry wygląd; powinna opowiadać historię, która jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Nasze specjalistyczne tkaniny podszewkowe zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć ten wyjątkowy wygląd. Co więcej, są to idealne materiały do warstwowania, pozwalające tworzyć stroje, które są zarówno stylowe, jak i oddychające. Niech nasze tkaniny podszewkowe pomogą Ci uchwycić Twojego kreatywnego ducha i pozwolą Ci wyrazić swój wyjątkowy styl z prawdziwą gracją.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829