Katalog firm

Zeus

AAron to zakład pogrzebowy, który oferuje swoje usługi wszystkim osobom. Jeżeli chcecie zorganizować pogrzeb, to my Wam w tym bardzo chętnie pomożemy. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od odebrania zwłok, po przygotowanie całej ceremonii. Warto nam zaufać. Jesteśmy pewni, że będziecie z nas zadowoleni.

Transport zwłok

Firma pogrzebowa ZEUS oferuje bezpłatny transport zwłok Katowice, a także profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej. Nasz zakład funkcjonuje już przez kilkanaście lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jakość naszych usług znajduje się na najwyższym poziomie. Dbamy nie tylko o profesjonalizm, ale również terminowość. Naszym priorytetem jest, aby pochówek zmarłego odbywał się w wzniosłej i uroczystej atmosferze. Zachowujemy wszelkie standardy. Posiadamy własną flotę pojazdów. Proponujemy karawany tradycyjne, a także specjalistyczne. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Przetransportujemy zmarłego np. z domu do prosektorium.
Oferujemy szereg usług bezpłatnych. Wypłacamy zasiłek pogrzebowy w ciągu kilkunastu minut. Przygotowujemy stosowną oprawę muzyczną ceremonii. Dostarczamy również bukiety, stroiki i wiązanki.
Na specjalne życzenie przygotowujemy zmarłego do pochówku. Zajmujemy się ubiorem, a także kosmetyką. Dbamy o każdy szczegół, a także niezbędne zabezpieczenia.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971