Katalog firm

Kategorie


Sowa

Szukasz fachowców z Łodzi zajmujących się montażem klimatyzacji? Jeśli interesują Cię ekologiczne rozwiązania w tym zakresie, firma Eko-Sowa zaprasza do współpracy. W ofercie znajdziesz ponadto instalacje grzewcze, wentylacyjne i wiele więcej. Firma świadczy również usługi serwisowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Montaż klimatyzacji

Porządna klimatyzacja doskonale sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznych. Jeżeli interesuje Państwa fachowy i szybki montaż klimatyzacji Łódź, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z pomocy naszych monterów.
Zajmujemy się nie tylko fachowym montażem, ale również doradztwem przy wyborze klimatyzacji, sprzedażą oraz serwisem. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami i wieloma stałymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze usługi. Wydajna klimatyzacja to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które muszą zmagać się z nadciśnieniem i chcą poprawić znacząco komfort swojego życia.
Oferujemy wysokiej jakości klimatyzatory, które będą Państwu sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Dzięki porządnej klimatyzacji raz na zawsze zapomną Państwo o upałach w domu i nie będziecie mieć żadnych większych problemów z zasypianiem. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i zamówcie najlepsze na rynku klimatyzatory.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Szeroka oferta firmy Elektro Klima pozwoli urządzić inteligentny dom. W asortymencie firmy znajdują się takie urządzenia jak centralne odkurzacze, klimatyzacja, systemy monitoringu, alarmy ale również...