Katalog firm

Kategorie


Ergo Hestia

Hestia Lublin zapewnia ubezpieczenia takie jakich potrzebujesz! Zarówno te w wariancie podstawowym, a także rozszerzonym przygotowanym na poczet wszystkich Klientów, którzy oczekują bardziej zaawansowanej ochrony! Ubezpiecz samochód (OC i AC), swoje życie (np. NNW, ubezpieczenia turystyczne) oraz wszystko inne co jest dla Ciebie ważne!

Pakiety OC

Lubelski oddział Towarzystwa Ubezpieczeniowego Ergo Hestia to propozycja dla osób, poszukujących polisy taniej i skutecznej. Wszechstronna oferta gwarantuje błyskawiczną pomoc w sytuacji krytycznej. Jednocześnie przeznaczona jest ona dla różnych kierowców - zarówno młodych, jak i tych nieco starszych. Niezależnie od tego czy jeździsz bez szkód, czy też przydarzyła Ci się kolizja bądź stłuczka, gwarantujemy dobrze dobraną kalkulację i przedstawienie propozycji korzystnej cenowo.
W kategorii OC Lublin wyróżnia nas ponadto wieloletnie doświadczenie. Wszyscy członkowie naszego zespołu to osoby o szerokiej wiedzy na temat ubezpieczeń. Potrafimy nie tylko wyliczyć najatrakcyjniejszą cenę składki, ale też fachowo doradzić w wyborze opcji dodatkowych.
Specjalne pakiety dla kierowców to kolejny atut, który wpływa na popularność naszych usług. Łatwo w ten sposób zapewnić sobie nie tylko dodatkowy pakiet serwisowy, ale jednocześnie znacząco obniżyć obliczoną cenę ubezpieczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu.

Kontakt

Ulica: Chopina 14

Kod: 20-023

Miejscowość: Lublin

http://ubezpieczenia.lublin.pl/

E-mail:

Tel.: 605-331-919


Podobne firmy

Abaco

Nasze usług księgowe, jakie dzisiaj chcemy Wam zaoferować świadczone są na najwyższym poziomie. Zapraszamy Was do kontaktu z naszym biurem rachunkowym, które bardzo chętnie zajmie się Waszymi księgami...