Katalog firm

Jawo

Firma Jawo to znany i ceniony producent mrożone. W swojej ofercie posiadamy pierogi, knedle, uszka, naleśniki oraz krokiety. Z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty wytwarzane są w Polsce i cieszą się dobrym uznaniem wśród konsumentów.

Dania gotowe

Jawo to firma, która oferuje swoje produkty zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorcom, którzy zaopatrują swoje sklepy w wysokiej jakości dania gotowe. Ten producent dań gotowych jest z pewnością dobrze nam znany i za pewne nie raz mieliśmy okazję spróbowania któregoś z ich dań, tym bardziej, że firma istnieje na rynku już od 1992 roku.
Jeśli chodzi o oferowane przez firmę dania gotowe to Jawo posiada między innymi takie propozycje jak uszka z różnego rodzaju farszem w środku, pyzy, pierogi na słodko i słono, kopytka, krokiety, naleśniki, knedle, kluski śląskie, kluski leniwe oraz kartacze. Firma przede wszystkim kładzie nacisk na produkowanie dań, które będą nie tylko wyjątkowo smaczne, ale i zdrowe. W końcu, nawet wtedy, kiedy nie mamy zbyt wiele czasu i sięgamy po dania gotowe, możemy zjeść całkowicie pełnowartościowy i odżywczy posiłek, który zasmakuje zarówno osobom młodym jak i tym starszym. Kluski i pierogi firmy Jawo od lat wyrabiane są ręcznie z wykorzystaniem tradycyjnej metody ich wyrobu.
Więcej informacji dotyczących samych produktów gotowych jak również sposobu ich produkowania znajdziesz na stronie http://www.jawo.pl/prasa/dania-gotowe-i-warzywa-zastepuja-lody/.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28