Katalog firm

Kategorie


Elektro Klima

Szeroka oferta firmy Elektro Klima pozwoli urządzić inteligentny dom. W asortymencie firmy znajdują się takie urządzenia jak centralne odkurzacze, klimatyzacja, systemy monitoringu, alarmy ale również siłowniki do bram czy systemy PPOŻ. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem jak i sprzedażą i montażem tychże urządzeń.

Klimatyzacja pomieszczeń

Elektro-klima.com to serwis internetowy, dzięki któremu pozyskasz wszystkie niezbędne informacje na temat usług działającej w Elblągu firmy Elektro Klima. Dowiesz się między innymi, że klimatyzacja pomieszczeń Elbląg to tylko jedna z wielu rzeczy, którymi się para, a także pozyskasz możliwość skontaktowania się z pracownikami firmy - czy to celem dowiedzenia się nieco więcej na temat jej oferty (w której znajduje się nie tylko wspomniana klimatyzacja, ale też zaawansowane systemy alarmowe czy ultranowoczesne odkurzacze centralne), czy też w celu złożenia zamówienia.
Warto się przyjrzeć tej firmie - zwłaszcza, że oferowane przez nią usługi stoją na zdecydowanie najwyższym poziomie. Świadczyć o tym może zaufanie, jakim cieszy się firma, nie tylko na terenie Elbląga, gdzie ma swoją siedzibę, ale też w całej Polsce. Współpracowała już bowiem z klientami z całego kraju, do każdego z nich podchodząc w sposób indywidualny. Jeżeli chcesz być traktowany podobnie, po prostu skorzystaj z jej usług!

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Szukasz fachowców z Łodzi zajmujących się montażem klimatyzacji? Jeśli interesują Cię ekologiczne rozwiązania w tym zakresie, firma Eko-Sowa zaprasza do współpracy. W ofercie znajdziesz ponadto instal...