Katalog firm

Kategorie


Safilin

Zapraszamy do tego, aby sprawdzić oferty pracy w przędzalni suchej w Miłakowie oraz w przędzalni mokrej i czesalni w Szczytnie. Safilin to miejsce, któremu warto zaufać. Możemy pochwalić się długoletnia obecnością na rynku i pracownikami, którzy pną się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej już od dawna.

Praca

Szukasz pracy w Szczytnie? Chcesz zająć się ważnymi i znaczącymi zadaniami, które będą przekładać się na rozwój jakiej działalności albo wręcz całej konkretnej branży zawodowej? W takim razie dołącz do firmy Safilin, specjalizującej się w branży lnianej. Praca w Szczytnie już na ciebie czeka.
A jest ona związana z niezwykle ciekawym sektorem, w którym przyczynisz się do produkcji wysokojakościowej przędzy, trafiającej później do kolejnych licznych zakładów i pozwalającej na wytwarzanie przeróżnych włókienniczych produktów.
Praca w firmie Safilin kierowana jest zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet. Tutaj każdy może znaleźć dla siebie przyjazne i komfortowe miejsce, dające poczucie bezpieczeństwa, gwarancje stabilnej posady oraz korzystne warunki pracy. Firmie przyświeca idea tworzenia nowoczesnych produktów przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i zwiększanie ogólnej świadomości ekologicznej. Oferty praca Szczytno są zróżnicowane. Niektóre z nich kieruje się do osób nieposiadających żadnego doświadczenia, a chcących po prostu spróbować swoich sił w nowej branży.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700