Katalog firm

Kategorie


Aneta Budzińska

Nazywam się Aneta Budzińska i doskonale wiem, że kobiety lubią wykonywać makijaż. Jeżeli chcecie zaoszczędzić czas na jego wykonanie, to zapraszam Was do wykonania makijażu permanentnego brwi, oczu lub ust. Dzięki takiej usłudze na pewno uda Wam się zaoszczędzić sporo czasu. Zachęcam Was do kontaktu.

Makijaż permanentny kresek

Niektórym, szczególnie starszym, paniom brakuje pewności siebie. Co więc mają zrobić, aby ułatwić swoje życie i z uśmiechem wychodzić z domów? Na przykład zrobić sobie makijaż permanentny Łódź, czyli trwały makijaż ust, oczu i brwi.
Tym właśnie zajmuje się w profesjonalnie urządzonym gabinecie, doświadczona absolwentka Wojskowej Akademii Medycznej - Aneta Budzińska. To kobieta, dla której dziedzina kosmetologii nie ma żadnych tajemnic. Do każdej klientki z Łodzi i okolic, a od niedawna z Gdyni, podchodzi indywidualnie, doradzając w doborze makijażu tak, aby odmłodził on twarz i podkreślił urodę. Poza wykonywaniem zabiegów estetycznych i kosmetycznych, Aneta Budzińska prowadzi także szkolenia i zajmuje się tzw. mikropigmentacją skóry głowy, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. < br /> Co ciekawe, oferuje dodatkowo usuwanie tatuażu za pomocą nowoczesnego urządzenia o nazwie Laser Q-switch ND. Zanim klientka zdecyduje się na zabieg, najpierw na stronie: anetabudzinska.pl może znaleźć informację na temat tego, czym różnią się poszczególne makijaże oraz jakie są ewentualne przeciwwskazania do ich wykonania.

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Depilacja jest czymś, czemu poświęcasz zdecydowanie za dużo czasu, a co za tym idzie niejednokrotnie nie przynosi ona zamierzonego efektu? Zatem Depilatorium chce ci w tym nie tylko pomóc, lecz przede...