Katalog firm

Woodstock

Jako jedna z niewielu firm w kraju oferujemy Państwu oryginalne ostrzarki oraz brzeszczoty, których nie kupicie nigdzie indziej. Zajmujemy się również kompleksową regeneracją brzeszczotów. Najbardziej wymagającym klientom polecamy nasze tarcze ścierne borazonowe oraz rozwieraki automatyczne. Sprzedajemy również szrankowniki manualne.

Wielopiły

Nasza nowoczesna i niezawodna wielopiła tarczowa EG300, to najlepszy na rynku sprzęt do wycinania desek i listew w pryzm. Dzięki prostym mechanizmom mogą Państwo dowolnie wybierać grubość deski. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że obróbka drewna wymaga bardzo dużej precyzji, dlatego też oferujemy Państwu najlepsze rozwiązania na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie. Wielopiła tarczowa EG300, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wydajnością pracy, niezawodnością, a przystępną ceną.
W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo wiele innych maszyn przemysłowych do obróbki drewna i nie tylko. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo przy wyborze sprzętu, specjalistyczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju. Sprzedawane przez nas wielopiły sprawdzą się doskonale nawet w najtrudniejszych warunkach, przy bardzo ciężkich pracach. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie firma FUPH "Woodstock" oferuje najlepszy sprzęt na rynku.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25