Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna powstała z myślą o pomocy zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie windykacji należności, prawa gospodarczego oraz handlowego gwarantujemy wysoką skuteczność prowadzonych działań. Podejmujemy się obsługi zarówno małych, jak i średnich oraz dużych podmiotów.

Sprawy o alimenty

Płacisz alimenty i masz wątpliwości, czy nadal istnieje obowiązek alimentacyjny, ale nie wiesz jakie może podjąć kroki w tej sprawie. Zamiast martwić się jak wybrnąć z uciążliwej sytuacji to lepiej skorzystać z usług naszej kancelarii prawnej, która zapewni fachowe doradztwo. Będzie to zdecydowanie najlepszy i najprostszy sposób na rozwiązanie problemu.
Wówczas adwokat alimenty Łódź, który specjalizuje się w sprawach alimentacyjnych pomoże przygotować niezbędne pisma, udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, a także fachowo poprowadzi powierzoną mu sprawę. Ponadto zapewni zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, więc załatwianie wszelkich formalności nie będzie kłopotliwe.
Nasza kancelaria prawna zapewnia wszechstronną oraz rzetelną obsługę na wysokim poziomie merytorycznym oraz skuteczne reprezentowanie interesów swoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, by tworzyć rozwiązania spełniające oczekiwania wszystkich naszych klientów oraz skutecznie rozwiązywać ich problemy.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Nasza kancelaria prawna, to coś więcej niż wsparcie potencjalnego adwokata, to szereg optymalnych rozwiązań w aspekcie wielu dziedzin prawa. Dlatego skorzystanie z jej usług w przypadku spraw spadkowy...

Comper

Warto znać prawo międzynarodowe w kontekście czysto handlowym czy aspekcie antymonopolowym lub ochrony konkurencji, zwłaszcza jeżeli prowadzimy firmę działającą na dużo większą co do tego skalę. Dlate...