Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna powstała z myślą o pomocy zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie windykacji należności, prawa gospodarczego oraz handlowego gwarantujemy wysoką skuteczność prowadzonych działań. Podejmujemy się obsługi zarówno małych, jak i średnich oraz dużych podmiotów.

Radca prawny

Zgłaszając się do naszej kancelarii prawnej, otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnego zajęcia się każdą sprawą. Nasz radca prawny Łódź posiadający doświadczenie oraz merytoryczną wiedzę z wybranej dziedziny prawa to najlepszy wybór, który zwiększa szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji administracyjnej.
W imieniu swojego klienta, radca prawny zapewni pełną obsługę prawną, poczynając od sporządzenia odpowiednich wniosków, a skończywszy na reprezentowaniu strony przed ograniami administracji państwowej. Bez względu na rangę lub poziom skomplikowania sprawy, zatrudnieni w kancelarii prawnicy zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzą do powierzonego im zadania.
Swoje usługi świadczymy przede wszystkim w naszej siedzibie, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest również skorzystanie z nich w innym miejscu. W każdym przypadku nasi klienci mogą mieć pewność, że adwokat reprezentujący ich interesy pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Na bieżąco informuje o postępach mające miejsce w ich sprawie.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Nasza kancelaria prawna, to coś więcej niż wsparcie potencjalnego adwokata, to szereg optymalnych rozwiązań w aspekcie wielu dziedzin prawa. Dlatego skorzystanie z jej usług w przypadku spraw spadkowy...

Comper

Warto znać prawo międzynarodowe w kontekście czysto handlowym czy aspekcie antymonopolowym lub ochrony konkurencji, zwłaszcza jeżeli prowadzimy firmę działającą na dużo większą co do tego skalę. Dlate...