Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Kancelaria Prawna powstała z myślą o pomocy zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie windykacji należności, prawa gospodarczego oraz handlowego gwarantujemy wysoką skuteczność prowadzonych działań. Podejmujemy się obsługi zarówno małych, jak i średnich oraz dużych podmiotów.

Radca prawny

Zgłaszając się do naszej kancelarii prawnej, otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnego zajęcia się każdą sprawą. Nasz radca prawny Łódź posiadający doświadczenie oraz merytoryczną wiedzę z wybranej dziedziny prawa to najlepszy wybór, który zwiększa szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji administracyjnej.
W imieniu swojego klienta, radca prawny zapewni pełną obsługę prawną, poczynając od sporządzenia odpowiednich wniosków, a skończywszy na reprezentowaniu strony przed ograniami administracji państwowej. Bez względu na rangę lub poziom skomplikowania sprawy, zatrudnieni w kancelarii prawnicy zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzą do powierzonego im zadania.
Swoje usługi świadczymy przede wszystkim w naszej siedzibie, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest również skorzystanie z nich w innym miejscu. W każdym przypadku nasi klienci mogą mieć pewność, że adwokat reprezentujący ich interesy pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Na bieżąco informuje o postępach mające miejsce w ich sprawie.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Comper

Warto znać prawo międzynarodowe w kontekście czysto handlowym czy aspekcie antymonopolowym lub ochrony konkurencji, zwłaszcza jeżeli prowadzimy firmę działającą na dużo większą co do tego skalę. Dlate...

Adwokat Nawocki

Nasza kancelaria prawna, to coś więcej niż wsparcie potencjalnego adwokata, to szereg optymalnych rozwiązań w aspekcie wielu dziedzin prawa. Dlatego skorzystanie z jej usług w przypadku spraw spadkowy...