Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

W przypadku zepsucia się auta lub uczestniczenia w zdarzeniu drogowym może potrzebne być auto zastępcze lub odholowanie zepsutego samochodu. Cena za holowanie w łódzkiej firmie ST Rentcar ustalana jest indywidualnie. Natomiast auto zastępcze przy minimum formalności dostarczane jest i odbierane z miejsca wskazanego przez klienta.

Wynajem samochodów osobowych

Wynajem aut staje się coraz bardziej popularny. Po co kupować samochód w mieście i ponosić koszty jego użytkowania i parkowania, jeśli jest potrzebny tylko raz na jakiś czas? ST Rentcar - wypożyczalnia samochodów Łódź oferuje wyjątkowo atrakcyjne opcje krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów.
Atrakcyjne ceny, mnóstwo promocji i okazji cenowych, a także zniżki przy długim okresie wynajmu samochodu - nie są to jedyne zalety wynajmu samochodu w tej firmie. Najważniejsza jest szerokość oferty - znajdują się w niej samochody z dziesięciu klasyfikacji. Możesz zatem wynająć zarówno małe sportowe autko, jak i pojazd dla rodziny z różnych półek cenowych. A zrobisz to błyskawicznie, ponieważ formalności są uproszczone do minimum.
ST Rentcar dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego masz możliwość wynajęcia także akcesoriów, takich na przykład jak foteliki dla dziecka czy nawigacje. Wszystko w bardzo prosty i szybki sposób, bez wnoszenia opłaty wstępnej. W tej firmie możesz także skorzystać z pomocy w razie wypadku.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800