Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

W przypadku zepsucia się auta lub uczestniczenia w zdarzeniu drogowym może potrzebne być auto zastępcze lub odholowanie zepsutego samochodu. Cena za holowanie w łódzkiej firmie ST Rentcar ustalana jest indywidualnie. Natomiast auto zastępcze przy minimum formalności dostarczane jest i odbierane z miejsca wskazanego przez klienta.

Wynajem aut

Potrzebujesz gdzieś jechać, ale nie masz samochodu? Twoje auto nie nadaje się do jazdy? A może masz za mały samochód, ale potrzebujesz na pewien czas czegoś większego? Szeroki wybór aut na wynajem znajdziesz na naszej stronie https://pozyczwoz.pl/.
Możemy Tobie pomóc w każdej sytuacji. Naszym klientom oferujemy profesjonalny wynajem aut. Posiadamy flotę samochodów, które zawsze są do dyspozycji klientów. W naszej flocie znajdują się nie tylko samochody osobowe, ale także większe busy, które mogą się przydać w trakcie przeprowadzki. Oferowane przez nas auta są w pełni sprawne technicznie i zatankowane do pełna.
Wynajmujemy jedynie auta bezpieczne, żebyś miał pewność, że nic złego nie stanie się na trasie. Oferujemy proste i przejrzyste zasady wynajmu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wybierzesz odpowiedni samochód dla siebie.
Jeżeli chcesz się zapoznać ze szczegółami naszej oferty, to odwiedź naszą witrynę internetową i skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i jesteśmy pewni, że skorzystasz z naszych usług. Nie znajdziesz bowiem lepszej oferty.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800