Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

W przypadku zepsucia się auta lub uczestniczenia w zdarzeniu drogowym może potrzebne być auto zastępcze lub odholowanie zepsutego samochodu. Cena za holowanie w łódzkiej firmie ST Rentcar ustalana jest indywidualnie. Natomiast auto zastępcze przy minimum formalności dostarczane jest i odbierane z miejsca wskazanego przez klienta.

Holowanie samochodów

Firma ST RENTCAR zajmuję się wypożyczeniem samochodów osobowych i dostawczych oraz holowaniem samochodów. Oferujemy państwu holowania samochodów osobowych oraz dostawczych i busów przez naszych przeszkolonych i odpowiedzialnych pracowników. Laweta w naszej firmie dostępna jest w godzinach od 8 do 20. Z tej usługi skorzystać można gdy zepsuje się auto lub uczestniczy w kolizji drogowej. Cena za holowanie samochodów Łódź zależna jest od odległości holowania oraz przebiegu załadunku oraz rozładunku samochodu i jest ona ustalana z każdym z klientów w sposób indywidualny. Jeśli auto zostało uszkodzone podczas wypadku opłatę holowania pokrywa ubezpieczalnia.
Na miejsce wezwania dojeżdżamy jak najszybciej i oferujemy dostarczenie auta zastępczego oraz awaryjne odpalanie lub wymianę koła. Nasze lawety mają ładowność do 7mton i 7 metrów długości.
Więcej informacji oraz pozostałe usługi jakie oferuje nasza firma można znaleźć na stronie internetowej https://pozyczwoz.pl na której znajdują się także dane kontaktowe oraz adres siedziby firmy.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800