Katalog firm

ST Rentcar

W przypadku zepsucia się auta lub uczestniczenia w zdarzeniu drogowym może potrzebne być auto zastępcze lub odholowanie zepsutego samochodu. Cena za holowanie w łódzkiej firmie ST Rentcar ustalana jest indywidualnie. Natomiast auto zastępcze przy minimum formalności dostarczane jest i odbierane z miejsca wskazanego przez klienta.

Auto zastępcze

ST Rentcar jest firmą działającą na rynku od wielu lat. Profesjonalna obsługa i wysokiej jakości auto zastępcze Łódź to gwarancja zadowolenia klienta. Firma stawia na czas reakcji i minimum formalności. Z tego względu, aby wynająć auto zastępcze wystarczy okazać mieć przy sobie dowód osobisty, prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny auta, które uległo wypadkowi.
Przy kontakcie z firmą potrzebne są podaj polisy oraz nr likwidacji szkody, a auto zastępcze zostanie dostarczone w miejsce wskazane przez poszkodowanego w kolizji drogowej. Bogata oferta aut to także gwarancja, iż pojazd zastępczy będzie z tego samego segmentu co uszkodzony. Całość kosztów za wynajem pokrywany jest z polisy OC sprawcy. Dodatkowym atutem jest fakt, iż autem można swobodnie poruszać się na terenie całej Unii Europejskiej.
Na życzenie możliwe jest wyposażenie auta w nawigację oraz fotelik samochodowy. Klienci mają możliwość wynajmu bezgotówkowego, gdyż koszt wynajmu w niektórych przypadkach może przewyższać możliwość budżetu domowego.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800