Katalog firm

Kategorie


Spektrum

Spektrum to firma, która jest specjalistą w produkowaniu oraz montowaniu najlepszych jakościowo okien oraz drzwi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych oraz różne firmy i instytucję. Kierujemy do Was ofertę atrakcyjną cenowo z której musicie skorzystać jeżeli chcecie zmienić drzwi lub okna.

Okna drewniane

Szukasz wysokiej jakości okien, drzwi wejściowych lub nowoczesnych drzwi wewnętrznych? Marzą Ci się wspaniałe drewniane parapety? Jesteś na etapie budowy domu i chcesz w jednym miejscu wybrać wszystkie te niezbędne dla każdego budynku elementy? Koniecznie odwiedź salon sprzedaży Spektrum.
W tym salonie sprzedaży znajdziemy szeroki wybór okien o różnych klasach energooszczędności, ale i drzwi różnego rodzaju, od drzwi drewnianych przez stalowe oraz szeroki wybór drzwi wewnętrznych takich znanych producentów jak chociażby Porta, DRE czy Pol-Skone. Nowoczesne, ale i precyzyjnie wykończone, wspaniale prezentujące się w każdym wnętrzu. Jeśli chodzi o okna drewniane Białystok naszą uwagę powinny przyciągnąć wysokiej jakości okna dobrze znanego producenta Vetrex. Nie musimy się także martwić o montaż zakupionych okien czy też drzwi- wszystkie te usługi bez problemu możemy zamówić dodatkowo podczas składania zamówienia na drzwi czy okna. Jeśli więc już wiemy, że interesują nas właśnie okna drewniane- z pewnością warto odwiedzić właśnie to miejsce.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

ARM

Największą oszczędność przy wydatkach na mieszkanie można uzyskać poprzez wymianę okien na nowe - mniej przepuszczające ciepło. Jeśli szukasz profesjonalną firmę, która doradzi Państwu jakie okna wybr...