Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Zostałeś zmuszony wybrać firmę, która świadczy usługi pomocy drogowej? Zapaszamy do kontaktu z firmą SOS Krzysztof Wojciechowski - oferujemy wszelkiego rodzaju pomoc zaczynając od dowozu paliwa na autostradzie, aż do odholowania pojazdu do wybranej przez Państwa stacji diagnostycznej pojazdów.

Pomoc drogowa Zgierz

Pomoc drogowa Zgierz to profesjonalne usługi w zakresie szeroko pojętej pomocy drogowej, dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Swoją działalnością obejmujemy całe województwo łódzkie, w tym łódzki odcinek autostrady A1 i A2. Szybko dojeżdżamy na miejsce, w którym konieczna jest nasza pomoc.
Holujemy uszkodzone pojazdy, w tym również maszyny, dokonujemy drobnych napraw na drodze, dowozimy paliwo, wymieniamy opony. Zapewniamy także transport osobom, które zostały bez swojego samochodu oraz świadczymy usługi powypadkowe. Pomoc drogowa Zgierz swoje usługi kieruje zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych, ciężarowych, a także kierowców tirów i autobusów.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możliwe jest praktycznie holowanie każdego pojazdu. Stale podnosimy standard naszych usług, aby móc kompleksowo i profesjonalnie realizować wszystkie zlecenia. Na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-zgierz/ znajdą Państwo szczegóły na temat naszej oferty. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673