Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Firma Saunaland specjalizuje się w budowie saun suchych, mokrych i na podczerwień, ale nie tylko. Oferuje ponadto łaźnie parowe z mozaiki szklanej. Do współpracy zaprasza klientów indywidualnych i przedsiębiorców z całego kraju. Jako doświadczony producent saun gwarantuje wysoką jakość produktów i fachowe doradztwo.

Sauny parowe

Jeżeli interesują Cię sauny Warszawa, ale nie możesz znaleźć niczego, co byłoby godne Twojej uwagi, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz w niej znaleźć sauny suche i mokre, sauny na podczerwień oraz łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie (czyli takie, które zostały wykonane z mozaiki szklanej).
Niewątpliwie godne odnotowania jest także to, że wykorzystywane są materiały, urządzenia i akcesoria Harvia Oy i Tylo (są to producenci, którzy powinni być znani w Finlandii i Szwecji. Wszyscy klienci mogą być pewni, że zawsze kładziony jest nacisk na to, aby towar był możliwie najwyższej jakości. Naturalnie zawsze mamy też niezbędne atesty czy certyfikaty dopuszczające do użytkowania w budownictwie.
Można powiedzieć, że dostarczany przez nas produkt zawsze charakteryzuje się wysoką jakością, ciekawym wzornictwem i rozsądną ceną (wystarczy zwrócić uwagę na referencje, jakie uzyskaliśmy).
W razie jakichś wątpliwości, wystarczy zapoznać się ze stroną internetową naszej działalności (po zapoznaniu się z nią, wszystko będzie jasne).

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022