Katalog firm

Saunaland

Firma Saunaland specjalizuje się w budowie saun suchych, mokrych i na podczerwień, ale nie tylko. Oferuje ponadto łaźnie parowe z mozaiki szklanej. Do współpracy zaprasza klientów indywidualnych i przedsiębiorców z całego kraju. Jako doświadczony producent saun gwarantuje wysoką jakość produktów i fachowe doradztwo.

Sauny na wymiar

„SAUNALAND” P.W. to rzetelna i godna polecenia firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom oryginalne sauny i łaźnie parowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Specjalizujemy się przede wszystkim w budowie od a do z saun suchych i mokrych, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
Jako jedna z niewielu firm w Polsce budujemy również nowoczesny sauny na podczerwień. Najbardziej wymagającym klientom polecamy z kolei rewelacyjnie łaźnie parowe, która w całości wykonana jest z mozaiki szklanej. Zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku i korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu wszyscy nasi klienci mogą liczyć na najlepsze sauny. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, fachowy montaż i pełny serwis.
Posiadamy części zapasowe i wszelkie materiały eksploatacyjne, dzięki czemu możemy dokonać błyskawicznych napraw. Domowa sauna to jedna z tych inwestycji, która na pewno bardzo szybko się zwróci. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do właścicieli hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych. Więcej informacji na temat sauna na zamówienie znajdą Państwo na stronie http://www.saunaland.pl/sauny-poznan.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Jeśli chcą Państwo zlecić profesjonalny przeglądzie sieci kanalizacyjnej, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Mal-Wod. Dysponując wysokiej klasy kamerami, jesteśmy w stanie wykonać to zadanie szyb...